Skuteczna gra zespołowa to coraz częściej spoiwo odpowiadającego na potrzeby kursantów treningu psychologicznego czy konferencji. Z tego też powodu kierownicy projektów szkoleniowych musza niejednokrotnie przeznaczyć wiele tygodni nad zaprojektowaniem specjalistycznej scenki edukacyjnej czy innego narzędzia. Potem chcą opatentować utwór tak by w przyszłości zarabiać na prawach autorskich. Przychody z takich symulacji lub gier mogą czasami siegać czterystu tysięcy złotych rocznie. Choć co prawda należy uwzględnić daninę dla urzędu skarbowego. Mimo wszystko jest się o co bić. Na tyle są to duże kwoty, że wielu konsultantów w Polsce czerpie dochody tylko z franczyzy na narzędziach szkoleniowych.
W blogu Goldenline toczy się obecnie mała kłótnia w której czytelnicy portalu wymieniają się uwagami w temacie niewiadomego ale oczywiście nieudowodnionego plagiatu. Rozmowy zaintersowanych toczą się w wątku poświęconego opiniom o wykładowcach Training Partners
Omawiane tematy podniosły ciśnienie debatujących miłośnikow symulacji. Niejeden dyskutant ma w oparciu o zaledwie parę informacji jednoznaczne zdanie. Padają argumenty zaangażowania prokuratora. Warto zalogować się i poczytać.
Niezależnie od powyższego – temat praw autorskich narzędzi trenerskich jest szeroki i w sumie niezbadany i nikt się nie założy jaki byłby potencjalny wyrok sądu. Trenerzy prowadzący kursy biznesowe, konferencje sprzedażowe czy coaching mają szereg kontrowersji prawnych. Również doświadczenia innych krajów nie ułatwiają sprawy.
Zapraszamy do debaty.

Categories: Biznes

Comments are closed.naprawa zmywarek

Każdy z nas w domu ma różne oprzyrządowania agd. Są […]

usługi hydrauliczne

Jeszcze kilkanaście lat temu w stworzonym przez nas kraju wśród […]

pogotowie komputerow

Pragnąc posiadać porządek na dysku twardym trzeba regularnie eliminować nie […]

cheap escort London

If you want to pay a nice time within the […]

cheapest London esco

We invite men who need to pay some nice time […]

No public Twitter messages.